Safranbolu Belediyesi ile Karabük Üniversitesi iş birliğinde 23-25 Mayıs tarihleri arasında "Sanat Sokakta" sloganıyla ‘Gençlik Festivali’ düzenlenecek.

Safranbolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Karabük Üniversitesi Fethi Güzel Sanatlar Tasarım Fakültesi tarafından organize edilecek festival kapsamında, çeşitli sanat dallarından örneklerin sergileneceği atölye çalışmaları, sokak sanatçılarının performansları, müzik gruplarının konserleri ve daha birçok sürpriz yer alacak. Katılımcılar iki gün boyunca saat 14.00 ve 22.00 arasında düzenlenecek bu etkinliklerle yeni yeteneklerini keşfetme fırsatı bulacak.

Hakan Fidan, Suriyelilerin durumuyla ilgili açıklama yaptı: "Gönüllü olmadığı sürece kimseyi göndermeyeceğiz'' Hakan Fidan, Suriyelilerin durumuyla ilgili açıklama yaptı: "Gönüllü olmadığı sürece kimseyi göndermeyeceğiz''

Safranbolu’nun kültürel ve sosyal hayatına önemli bir katkı sunması beklenen festivalin aynı zamanda gençlerin bir araya gelerek yeni dostluklar kurmasına ve paylaşımlarda bulunmasına imkan tanıyacak.

Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse, tüm gençleri, 23-25 Mayıs tarihleri arasında Tarihi Çarşı Han Arkası Sokak’taki Gençlik Festivali’ne katılmaya davet etti.

Kaynak: iha